company Vulcan Distributor

Vulcan Latvijā

☎  +371 292 219 13 

Vulcan Descaler

Vulcan tehnoloģija


Kā elektroniskā pretkaļķa aizsardzība darbojas?


vulcan technology

Vulcan ir videi draudzīgs ūdens attīrīšanas risinājums - tas darbojas, nepievienojot sāli vai ķimikālijas. Vulcan darbojas, mainot fiziskās īpašības kaļķa kristāliem. Šī apstrāde izslēdz spēju piesaistīties virsmai. Vulcan atrodas ārpus ūdens caurulēm, un nav nepieciešama tieša saskarsme ar ūdeni lai iedarbotos.

Vulcan datorizētā mikroshēma kontrolē elektronisko sistēmu un rada Vulcan impulsu tehnoloģiju. Šie elektroniskie impulsi tiek pārraidīti pa diviem impulsu kabeļiem, kas tiek uztīti ap cauruli. Kabeļiem mijiedarbojoties, veidojas elektroniskais lauks, kas izmaina šķidrā kalcija kristālus ūdenī.
 before and after using Vulcan
Cauruļvadu sistēmavulcan effect before and after
Dzesēšanas torņa režģis
     
vulcan descaler
vulcan descaler
     

Ar apkaļķošanos saistītās problēmas

Kaļķa nogulsnes cauruļvados, uz sildelementiem un uz dārgām iekārtām rada daudz problēmu.
  • Enerģijas zudumi ilgākas uzsildes dēļ
  • Augstas iekārtu un aprīkojuma remonta un apkopes izmaksas
  • Samazināts ūdens spiediens cauruļvadu sašaurinātā diametra dēļ
  • Augstas tīrīšanas izmaksas un nepieciešamība lietot agresīvus tīrīšanas līdzekļus
  • Vispārēja ražīguma samazināšanās
Jo ilgāk jūs nepievērsīsiet uzmanību apkaļķošanās problēmai, jo vairāk bojājumus tas radīs jūsu ūdens sistēmai. Tas var novest pie visas cauruļsistēmas maiņas un jaunu iekārtu nepieciešamības
 

scale problems


scale problem
     
vulcan descaler
vulcan descaler
     

Vulcan 3 efekti


1. Vulcan aptur cauruļvadu un ierīču apkaļķošanos

Neapstrādājot ūdeni ar Vulcan, kaļķa daļiņas ūdenī veido saistīties spējīgus kristālus, kuri pēc tam veido noturīgus nosēdumus. Vulcan impulsu tehnoloģija pārveido kalcija un magnija kristalizācijas procesu, izmantojot dabisku elektroferēzes procesu. Kristāli kļūst gludāki, iegūst stieņu formu un vairs nevar savstarpēji saistīties. Jo vairāk stieņveida kristālu rodas, jo labāk tiek novērsta apkaļķošanās. Tagad kaļķis tiek aizskalots ar ūdeni smalka pulvera veidā.
 


Vulcan Technology against scale
     
vulcan descaler    

2. Vulcan saudzīgi attīra cauruļvadu sistēmu

Ūdens apstrāde ar Vulcan izmaina apkaļķošanās procesa un dabiskās izšķīdināšanas procesa ātrumu. Monokristāli vairs nevar veidot nosēdumus, līdz ar to samazinās apkaļķošanās process. Tagad dabiskās izšķīdināšanas process ietekmē vairs tikai jau esošos nosēdumus, tos efektīvi likvidējot. Apkaļķošanās tiek novērsta ātrāk, nekā rodas. Ogļskābās gāzes dabiskais pārpalikums izšķīdina nosēdumos esošo kaļķi. Cauruļvadi tiek attīrīti no nosēdumiem pakāpeniski un rūpīgi.

Vulcan Processes

Vulcan ūdens apstrāde maina uzaugumu veidošanās un sabrukšanas procesa ātrumu. Monokristāli ir zaudējuši savas saistīšanās īpašības, tādēļ vairs nespēj veidot nogulsnes kas pārtrauc kaļķošanās procesu. Tagad ogļskābe veicina uzauguma noārdīšanos, kas notiek ātrāk nekā veidošanās. Laika gaitā ogļskābe turpinās izšķīdināt uzaugumus un nogulsnes pametīs cauruļvadus.
 


Vulcan Technology
     
Izzūdot nogulsnēm izzūd rūsa
Veidojoties nogulsnēm dzelzs daļiņas savienojas un kopā ar kaļķi veido sarkanīgas, cietas nogulsnes uz cauruļu sienām. Vulcan darbības rezultātā sākas pakāpeniska uzaugumu noārdīšanās. Ņemot vērā minerālu dabīgo izcelsmi ūdens ir drošs lietošanai.
 
Vulcan against rust
     
Izzūdot nogulsnēm baktērijas zaudē savu vidi.
Baktērijas izmanto nogulsnes lai veidotu kolonijas. Vulcan darbības rezultātā izzūd nogulsnes, kas nepieļauj baktērijām labvēlīgas vides veidošanos.
  Vulcan against bacteria
     
vulcan descaler    
     

3. Vulcan aizsargā pret rūsas bojājumiem un punktveida koroziju

Saskaroties ar cietu ūdeni, visos metāla cauruļvados varš un/vai dzelzs oksidējas. Šie oksīdi nopietni bojā cauruļvadu virsmas, bieži izraisot koroziju. Vulcan impulsu tehnoloģija rada elektroferēzes efektu, veidojot metāla karbonāta aizsargslāni. Atkarībā no cauruļvada materiāla šis slānis sastāv no vara karbonāta, dzelzs karbonāta vai cinka karbonāta un pārklāj visas spožās metāla virsmas. Tas aizsargā cauruļvadu no kaitīgām vielām, kas var izraisīt koroziju.
 
Vulcan Protective Layer

Copyright: Christiani Wassertechnik GmbH (CWT) | Imprint